2016-2017 Illinois High School State Championship Player Leaderboard

Division Rankings
Played Season: Fall
Powered by
National Partners

Stay up to date on Illinois High School Golf

Rank Player Name Team Name Grad Year To Par Division Total Score Avg. Diff
1 Brendan O'reilly Hinsdale (central) E 3A 142 0.54
2 Trent Snodgrass Byron +4 1A 146 2.44
3 Luke Armbrust Wheaton (st. Francis) +5 2A 147 2.71
4 Ethan Farnam Crystal Lake (prairie Ridge) +5 3A 147 2.8
5 Dallas Koth Normal (university) +6 2A 148 3.16
6 Tyler Anderson Mundelein (carmel) +6 2A 148 3.17
T7 Zach Beaugureau Cary (c.-grove) +6 3A 148 3.26
T7 Nick Tenuta Mt. Prospect (prospect) +6 3A 148 3.26
T7 Tyler Isenhart Geneva 2019 +6 3A 148 3.26
T7 Rob Wuethrich Normal (community) +6 3A 148 3.26
T11 Jake Kennedy Henry (h.-senachwine) +6 1A 148 3.35
T11 Tyler Bussert Port Byron (riverdale) +6 1A 148 3.35
T13 Tommy Kuhl Morton +7 2A 149 3.62
T13 Parker Wisdom Bloomington (central Catholic) +7 2A 149 3.62
T13 Justin Park Vernon Hills +7 2A 149 3.62
T16 Matt Wingren Hinsdale (central) +7 3A 149 3.71
T16 Ben Tyrrell Edwardsville (h.s.) +7 3A 149 3.71
18 Varun Chopra Urbana (university) +7 1A 149 3.8
19 Timmy Crawford Arlington Heights (st. Viator) +8 2A 150 4.07
T20 Tom Calbi Barrington +8 3A 150 4.16
T20 Timothy Lim Barrington +8 3A 150 4.16
22 Devin Johnson Aurora (a. Christian) +8 1A 150 4.25
T23 Josh Lundmark Hinsdale (central) 2019 +9 3A 151 4.61
T23 Tanner White Edwardsville (h.s.) +9 3A 151 4.61
T23 Austin Freeman Dekalb +9 3A 151 4.61
T23 Jarrett Prchal Glenview (glenbrook South) +9 3A 151 4.61
T23 Connor Prassas Wilmette (loyola Academy) +9 3A 151 4.61
T23 Justin Choi Winnetka (new Trier) +9 3A 151 4.61
T29 Nicholas Huggins Aurora (marmion Academy) +10 2A 152 4.97
T29 Jake Pluth Joliet (catholic Academy) +10 2A 152 4.97
T29 Ben Carnahan Champaign (central) +10 2A 152 4.97
T32 Nicholas Nguyen Mattoon +11 2A 153 5.43
T32 Caleb Urshan Centralia (h.s.) +11 2A 153 5.43
T32 Jimmy Morton Aurora (marmion Academy) +11 2A 153 5.43
T35 Kevin Paek Glenview (glenbrook South) +11 3A 153 5.52
T35 Dan Anfield Minooka +11 3A 153 5.52
T35 Nick San Lake Forest (h.s.) +11 3A 153 5.52
T35 Charlie Nikitas Glenview (glenbrook South) +11 3A 153 5.52
39 Marcus Smith Winnebago 2020 +11 1A 153 5.61
T40 Dylan Davidson Belleville (althoff Catholic) +12 2A 154 5.88
T40 Pete Vos Palos Heights (chicago Christian) +12 2A 154 5.88
T40 Noah Benbow Galesburg (h.s.) +12 2A 154 5.88
T40 Alex Gorman Mascoutah +12 2A 154 5.88
T40 Miguel Montelongo Peoria (notre Dame) +12 2A 154 5.88
T40 Drew Sobol Wood River (east Alton-w.r.) +12 2A 154 5.88
T40 Joe Sherman Burlington (central) +12 2A 154 5.88
T47 Reb Banas Wilmette (loyola Academy) +12 3A 154 5.97
T47 Will Nummy Winnetka (new Trier) +12 3A 154 5.97
T49 Isaak Ramsey Peoria (p. Christian) +12 1A 154 6.06
T49 Alex Eickhoff Hillsboro 2020 +12 1A 154 6.06
T51 Brock Burnham Metropolis (massac County) +13 2A 155 6.33
T51 Jake Hed Maple Park (kaneland) +13 2A 155 6.33
T51 Callaway Smith Effingham (h.s.) +13 2A 155 6.33
T51 Ryan Kaufmann Jacksonville (h.s.) +13 2A 155 6.33
T51 Cole Ruckman Dixon (h.s.) +13 2A 155 6.33
T51 Tony Palumbo Normal (university) +13 2A 155 6.33
T57 Robert Garmoe Mt. Prospect (prospect) +13 3A 155 6.42
T57 Justin Seymour Wheaton (w. Warrenville South) +13 3A 155 6.42
T57 Charlie Vancleave Northbrook (glenbrook North) +13 3A 155 6.42
T57 Cameron Karney Crystal Lake (prairie Ridge) +13 3A 155 6.42
T57 Michael Tanaka Winnetka (new Trier) +13 3A 155 6.42
T57 Max Golding Highland Park +13 3A 155 6.42
T57 Jack Vercautren Naperville (neuqua Valley) +13 3A 155 6.42
T57 Ricky Costello New Lenox (providence Catholic) +13 3A 155 6.42
T65 Clayton Miller Arcola [coop] +13 1A 155 6.51
T65 Alex Staver Stockton +13 1A 155 6.51
T65 Anthony Ruthey Port Byron (riverdale) +13 1A 155 6.51
T65 Nate Caudle Wayne City +13 1A 155 6.51
69 Brian Favia Vernon Hills +14 2A 156 6.78
70 Austin Feldman Lisle (benet Academy) +14 3A 156 6.87
71 Blake Golden Mt. Carmel +14 1A 156 6.96
T72 Mac Cowen Aurora (central Catholic) +15 2A 157 7.23
T72 Patrick Ward Chicago (st. Ignatius College Prep) +15 2A 157 7.23
T74 Peyton Perez Peoria (richwoods) +15 2A 157 7.24
T74 Derek Oxford Benton +15 2A 157 7.24
T76 Max Farley Orland Park (sandburg) 2020 +15 3A 157 7.32
T76 Ryan Magee Mundelein (h.s.) +15 3A 157 7.32
T76 Aidan Lafferty Downers Grove (north) 2019 +15 3A 157 7.32
T79 Jack Neenan Lisle (benet Academy) +15 3A 157 7.33
T79 Jack Curcio Park Ridge (maine South) +15 3A 157 7.33
T79 Gabe Larson Hinsdale (central) 2019 +15 3A 157 7.33
T79 Andrew Abel Geneva +15 3A 157 7.33
T79 Jack Mcguire Wilmette (loyola Academy) +15 3A 157 7.33
84 Baylee Modglin Chester +15 1A 157 7.42
85 Austin Wills Benton +16 2A 158 7.68
T86 Kolten Bauer Alton (marquette) 2019 +16 2A 158 7.69
T86 Raymond Sullivan Lemont (h.s.) +16 2A 158 7.69
88 Mac Mcclear Hinsdale (central) +16 3A 158 7.77
T89 Griffin Wasz Lagrange (lyons) +16 3A 158 7.78
T89 Matt Chapman Northbrook (glenbrook North) +16 3A 158 7.78
T89 Daniel Tanaka Winnetka (new Trier) 2020 +16 3A 158 7.78
T92 Kane Hyde Galena (h.s.) +16 1A 158 7.87
T92 Brett Seward Aurora (a. Christian) +16 1A 158 7.87
T94 Nolan Doherty Arlington Heights (st. Viator) 2019 +17 2A 159 8.14
T94 Dylan Panizo Normal (university) +17 2A 159 8.14
T96 Gino Sanfilippo New Lenox (providence Catholic) +17 3A 159 8.23
T96 Jared Grossmann Highland Park +17 3A 159 8.23
T96 Joey Harrigan Highland Park +17 3A 159 8.23
T96 Thomas Huang Naperville (neuqua Valley) 2021 +17 3A 159 8.23
T96 Michael Seaman Lake Forest (h.s.) +17 3A 159 8.23
T96 Michael Cascino New Lenox (providence Catholic) +17 3A 159 8.23
T102 Davis Johnson Mattoon 2020 +18 2A 160 8.59
T102 Michael Pelfresne Mundelein (carmel) +18 2A 160 8.59
T104 Jack Markham Barrington +18 3A 160 8.68
T104 Kyle Edwards Normal (community) +18 3A 160 8.68
T104 Cooper Larson Quincy (sr.) +18 3A 160 8.68
T104 Spencer Monroe Geneva +18 3A 160 8.68
T104 Tyler Roat New Lenox (providence Catholic) +18 3A 160 8.68
T109 Trey Morris Elmhurst (ic Catholic) +18 1A 160 8.77
T109 Leon Oh Decatur (st. Teresa) +18 1A 160 8.77
T109 Connor Hurd Byron +18 1A 160 8.77
T109 Noah Wright Monticello +18 1A 160 8.77
T109 Nathan Lavender El Paso (e.p.-gridley) +18 1A 160 8.77
T114 Brett Glennon Maple Park (kaneland) +19 2A 161 9.04
T114 Nick Messinger Alton (marquette) +19 2A 161 9.04
T114 Robert Cox Chicago (st. Ignatius College Prep) 2020 +19 2A 161 9.04
T114 Conor Butts Champaign (central) +19 2A 161 9.04
T114 Dan Vos Palos Heights (chicago Christian) +19 2A 161 9.04
T119 Joe Donzelli Wheaton (w. Warrenville South) +19 3A 161 9.13
T119 Connor King St. Charles (east) +19 3A 161 9.13
T119 John Kryscio Wilmette (loyola Academy) +19 3A 161 9.13
122 Duane Nelson Urbana (university) 2019 +19 1A 161 9.22
T123 Michael Cross Lagrange Park (nazareth Academy) +20 2A 162 9.49
T123 Nate Kamp Palos Heights (chicago Christian) +20 2A 162 9.49
T123 Kevin Healy Chicago (st. Rita) 2019 +20 2A 162 9.49
T123 Alex Kullman Normal (university) +20 2A 162 9.49
T123 Brendan Wise Vernon Hills +20 2A 162 9.49
T123 Peter Miles Winnetka (north Shore Country Day) +20 2A 162 9.49
T129 Tyler White Mundelein (h.s.) +20 3A 162 9.58
T129 Chip Savarie Wilmette (loyola Academy) +20 3A 162 9.58
T131 Sean Dolan Barrington +20 3A 162 9.59
T131 Jon Ratterman Edwardsville (h.s.) +20 3A 162 9.59
T131 Jack Hoiberg Hinsdale (central) +20 3A 162 9.59
134 Hunter Keith Bismarck (b.-henning) +20 1A 162 9.67
T135 Adam Woller Mahomet (m.-seymour) +21 2A 163 9.94
T135 Grant Mascal Streator (twp.) +21 2A 163 9.94
T137 Michael Savage Chicago (st. Ignatius College Prep) +21 2A 163 9.95
T137 Nick Ceruzzi Sterling (h.s.) +21 2A 163 9.95
T137 Peter Thayer Aurora (marmion Academy) +21 2A 163 9.95
T140 Michael Watt Libertyville +21 3A 163 10.04
T140 Ryan Loutos Barrington +21 3A 163 10.04
T140 Luke Babington Edwardsville (h.s.) +21 3A 163 10.04
T140 Robert Hopkins Glenview (glenbrook South) +21 3A 163 10.04
T140 Zach Bilotta New Lenox (providence Catholic) +21 3A 163 10.04
T145 Gehrig Wynn Benton +22 2A 164 10.4
T145 Dylan Cervantes Rock Island (alleman) +22 2A 164 10.4
T145 Adam Christianson Morton +22 2A 164 10.4
T145 Jordan Richey Benton +22 2A 164 10.4
T149 Tom Manning Elmhurst (york) +22 3A 164 10.49
T149 Cooper Kohout Wheaton (w. Warrenville South) +22 3A 164 10.49
T151 Nate Neal Mcleansboro (hamilton County) +22 1A 164 10.58
T151 Alex White Hillsboro 2020 +22 1A 164 10.58
T153 Nathan Hoebing Quincy (notre Dame) +23 2A 165 10.85
T153 Hayden Cekander Champaign (central) +23 2A 165 10.85
T155 Zach Tuszynski Crystal Lake (central) +23 3A 165 10.94
T155 Ryan Vanderway Aurora (west Aurora) +23 3A 165 10.94
T155 Josh Peterson Mundelein (h.s.) +23 3A 165 10.94
T155 Kevin Meehan Wilmette (loyola Academy) +23 3A 165 10.94
T155 Patrick Akaniroj Lagrange (lyons) +23 3A 165 10.94
T160 Tj Painter Pleasant Plains +23 1A 165 11.03
T160 Jordan Robbins Heyworth +23 1A 165 11.03
T160 Bryce Grafton Orion +23 1A 165 11.03
T163 Sean Regan Aurora (marmion Academy) +24 2A 166 11.3
T163 Carter Leroy Morton +24 2A 166 11.3
T163 Ben Bazan Normal (university) +24 2A 166 11.3
T166 Austin Young Machesney Park (harlem) +24 3A 166 11.39
T166 Connor Dale Wheaton (w. Warrenville South) +24 3A 166 11.39
T166 Kyle Kulsakdinun Barrington +24 3A 166 11.39
T166 Spencer Patterson Edwardsville (h.s.) +24 3A 166 11.39
T170 Colby Robbins Princeton +24 1A 166 11.48
T170 Jack Bumann Cambridge [coop] +24 1A 166 11.48
T170 Brayden Reece Monmouth (m.-roseville) +24 1A 166 11.48
T173 Michael Holtz Alton (marquette) +25 2A 167 11.75
T173 Jack Keivan Lagrange Park (nazareth Academy) 2019 +25 2A 167 11.75
T173 Connor Vicary Morton 2020 +25 2A 167 11.75
T176 Duncan Mclain Alton (marquette) +25 2A 167 11.76
T176 Nate Stieber Lemont (h.s.) +25 2A 167 11.76
178 Jeffery Perez Rock Island (h.s.) +25 3A 167 11.84
179 Nick Geen Geneva +25 3A 167 11.85
T180 Cole Cox Peoria (p. Christian) +25 1A 167 11.93
T180 Landon Taets Orion +25 1A 167 11.93
182 Kyle Van Abbema Mcleansboro (hamilton County) +25 1A 167 11.94
183 Jake Hulbert Morris +26 2A 168 12.2
T184 Jake Nietfeldt Peotone +26 2A 168 12.21
T184 Brendan Luster Benton +26 2A 168 12.21
T184 Grant Goebel Breese (mater Dei) 2020 +26 2A 168 12.21
T184 Hunter Mettille Chillicothe (illinois Valley Central) 2019 +26 2A 168 12.21
T184 Preston Smith Charleston +26 2A 168 12.21
T184 Karson Kafer Fairbury (prairie Central) +26 2A 168 12.21
T190 Parker Cambell Quincy (sr.) +26 3A 168 12.3
T190 Tyler Kanski Normal (community) +26 3A 168 12.3
T190 Jack Mcdonald Geneva +26 3A 168 12.3
T190 Austin Galloway Belleville (east) +26 3A 168 12.3
194 Kyle Kaufmann Monticello +26 1A 168 12.38
T195 Matt Buhrt Aurora (a. Christian) +26 1A 168 12.39
T195 Christian Deters Teutopolis +26 1A 168 12.39
T195 Luke Ludwig Effingham (st. Anthony) 2019 +26 1A 168 12.39
T198 Garrett Jenkins Harrisburg +27 2A 169 12.66
T198 Jack Patterson Alton (marquette) +27 2A 169 12.66
T198 Evan Schaefer Mundelein (carmel) +27 2A 169 12.66
T198 Grant Winkel Dunlap +27 2A 169 12.66
T202 Jack Grier Glenview (glenbrook South) +27 3A 169 12.75
T202 T.j. Wensing Quincy (sr.) +27 3A 169 12.75
T202 Liam Sweeney Chicago (brother Rice) 2020 +27 3A 169 12.75
T202 Andrew Kirkpatrick Winnetka (new Trier) +27 3A 169 12.75
T202 Lance Hays Pekin +27 3A 169 12.75
T202 Zach Zentz Mundelein (h.s.) +27 3A 169 12.75
T208 Matt Mcewen Aledo (mercer County) +27 1A 169 12.84
T208 Ian Roach Granville (putnam County) 2020 +27 1A 169 12.84
T208 Brent Nichols Biggsville (west Central) [coop] +27 1A 169 12.84
T208 Anthony Mendoza Savanna (west Carroll) +27 1A 169 12.84
T208 Alex Bishop Litchfield +27 1A 169 12.84
T213 Bobby Strode Morton +28 2A 170 13.11
T213 Rohan Vasudeva Vernon Hills +28 2A 170 13.11
T213 Wesley Otto Mattoon +28 2A 170 13.11
T216 Jimmie Patterson Quincy (sr.) +28 3A 170 13.2
T216 Jack Lillig Wheaton (w. Warrenville South) +28 3A 170 13.2
T216 Joe Tonioni Park Ridge (maine South) +28 3A 170 13.2
T219 Shandon Herschberger Arcola [coop] +28 1A 170 13.29
T219 Maverick Wixom Peoria (p. Christian) +28 1A 170 13.29
T219 Connor Reid Aledo (mercer County) +28 1A 170 13.29
222 Ethan Huynh Normal (university) +29 2A 171 13.56
T223 Mike Bertke St. Charles (east) +29 3A 171 13.65
T223 Colin Wade Mundelein (h.s.) 2020 +29 3A 171 13.65
T223 Jack Upperman Glenview (glenbrook South) +29 3A 171 13.65
T223 Adam Harrington New Lenox (providence Catholic) +29 3A 171 13.65
T227 Chase Piehler Beardstown 2019 +29 1A 171 13.74
T227 Peyton Keeffer Stockton +29 1A 171 13.74
T227 Caleb Dzierzynski Granville (putnam County) +29 1A 171 13.74
T227 Eli Reevis Williamsville +29 1A 171 13.74
T227 Skyler Mitchell Bismarck (b.-henning) +29 1A 171 13.74
T227 Brady Grafton Orion +29 1A 171 13.74
233 Matthew Becker Champaign (central) +30 2A 172 14.01
T234 Mike Durkin Lemont (h.s.) +30 2A 172 14.02
T234 Jack Kramer Lemont (h.s.) +30 2A 172 14.02
T236 Casey Prentiss Geneva +30 3A 172 14.1
T236 Charlie Ezgur Highland Park +30 3A 172 14.1
T238 Kevin Greene El Paso (e.p.-gridley) +30 1A 172 14.19
T238 Dylan Buenker Teutopolis +30 1A 172 14.19
T240 Caleb Poindexter Leroy +30 1A 172 14.2
T240 Mitch Aimone Granville (putnam County) +30 1A 172 14.2
T240 Dawson Brown Mt. Carmel +30 1A 172 14.2
T243 Jack Lund Lemont (h.s.) +31 2A 173 14.46
T243 Andrew Florence Chicago (st. Ignatius College Prep) +31 2A 173 14.46
T245 Mark Schaaf Palos Heights (chicago Christian) +31 2A 173 14.47
T245 Henry Pierce Aurora (marmion Academy) +31 2A 173 14.47
247 Jack Troy Aurora (waubonsie Valley) +31 3A 173 14.56
248 Will Beesing Byron +31 1A 173 14.64
T249 Sujay Voleti Vernon Hills +32 2A 174 14.92
T249 Alec Thompson Chicago Heights (marian) +32 2A 174 14.92
T249 Sam Cogan Alton (marquette) +32 2A 174 14.92
T249 Isaac Ingold Morton +32 2A 174 14.92
253 Brett Parola Mundelein (h.s.) +32 3A 174 15.01
T254 Cade Herriott Bismarck (b.-henning) +32 1A 174 15.1
T254 Brady Kreiter Brimfield +32 1A 174 15.1
T254 Austyn Downen Mcleansboro (hamilton County) +32 1A 174 15.1
T254 Scott Shulman Vandalia +32 1A 174 15.1
T258 Cage Sestak Champaign (central) +33 2A 175 15.37
T258 Austen Velazquez Aurora (marmion Academy) +33 2A 175 15.37
260 Zach Cliatt Quincy (sr.) +33 3A 175 15.46
T261 Brody Duncan El Paso (e.p.-gridley) +33 1A 175 15.55
T261 Connor Bean Granville (putnam County) +33 1A 175 15.55
T261 Carson Zindars Monticello +33 1A 175 15.55
T264 Grant Sullivan Lemont (h.s.) +34 2A 176 15.82
T264 Brock Moncel Mattoon +34 2A 176 15.82
T266 Charlie Busch Mt. Prospect (prospect) +34 3A 176 15.91
T266 Derek Calamari Libertyville +34 3A 176 15.91
268 Aven Kimmell Flora +34 1A 176 16.0
269 Joey Levitan Vernon Hills +35 2A 177 16.27
270 Jack Halstead Pekin +35 3A 177 16.36
T271 Blake Douglass Bismarck (b.-henning) +35 1A 177 16.45
T271 Tony Eddy Byron +35 1A 177 16.45
T271 Damian Guerrero Lisle (sr.) +35 1A 177 16.45
T271 Jon Silvers Byron +35 1A 177 16.45
T271 Adam Hoffman Petersburg (porta) [coop] +35 1A 177 16.45
T271 Drew Morgan Byron +35 1A 177 16.45
T277 Noah Robinson Carrollton +36 1A 178 16.9
T277 Keegan Meyer Teutopolis +36 1A 178 16.9
T279 Matt Boucher Henry (h.-senachwine) +36 1A 178 16.91
T279 Derek Schaffner Peoria (p. Christian) +36 1A 178 16.91
T279 Cameron Dyson Monticello +36 1A 178 16.91
282 Gavin Doyle Plainfield (north) +37 3A 179 17.27
283 Alec Mcdevitt Chicago (st. Ignatius College Prep) +38 2A 180 17.63
T284 Addison Downs Winnetka (new Trier) +38 3A 180 17.72
T284 Blake Hayden Quincy (sr.) +38 3A 180 17.72
T286 Robbie Moore Benton +39 2A 181 18.08
T286 Justin Mccoy Champaign (central) +39 2A 181 18.08
288 Blake Burris Edwardsville (h.s.) +40 3A 182 18.63
289 Anthony Ruggles Aledo (mercer County) +40 1A 182 18.71
290 Chase Lietz Aurora (a. Christian) +40 1A 182 18.72
291 Will Roberts Mundelein (carmel) +41 2A 183 18.99
T292 Brayden Bushue Teutopolis +41 1A 183 19.17
T292 Kaiden White Hillsboro +41 1A 183 19.17
T294 Tanner Romine Mattoon 2019 +42 2A 184 19.43
T294 Ben Waverly Chicago (st. Ignatius College Prep) +42 2A 184 19.43
296 Josh Green Herrin (h.s.) 2020 +42 2A 184 19.44
T297 Luke Stringer Monticello +42 1A 184 19.61
T297 Cameron Gray Mcleansboro (hamilton County) +42 1A 184 19.61
T297 Vance Young Aledo (mercer County) +42 1A 184 19.61
T297 Justin Foy Taylor Ridge (rockridge) +42 1A 184 19.61
301 Theo Siering Aledo (mercer County) +42 1A 184 19.62
302 Reese Snyder Raymond (lincolnwood) [coop] +43 1A 185 20.07
T303 Kade Smith Bismarck (b.-henning) +44 1A 186 20.52
T303 Ryan Hauter Peoria (p. Christian) +44 1A 186 20.52
T303 Cole Williams Winchester [coop] +44 1A 186 20.52
306 Tony Perfetti Hillsboro +45 1A 187 20.97
T307 Dane Huber Hillsboro +46 1A 188 21.43
T307 Owen Malloy Hillsboro +46 1A 188 21.43
T309 Bryan Schied Chicago (st. Rita) +48 2A 190 22.15
T309 Matt Dieck Palos Heights (chicago Christian) +48 2A 190 22.15
311 Austin Gray Mcleansboro (hamilton County) +48 1A 190 22.33
312 Gabriel Lapapa Aurora (a. Christian) +51 1A 193 23.69
313 Ben Cyr Granville (putnam County) 2020 +52 1A 194 24.14
314 Connor Street El Paso (e.p.-gridley) +53 1A 195 24.59
T315 Alec Ihlenfeldt El Paso (e.p.-gridley) +54 1A 196 25.04
T315 Austin Pflibsen Granville (putnam County) +54 1A 196 25.04
T317 Ricky Hochsprung Aurora (a. Christian) +56 1A 198 25.95
T317 Will Schlink Teutopolis +56 1A 198 25.95
319 Jake Sermersheim Bismarck (b.-henning) +60 1A 202 27.75
320 Deacon Letner Mattoon +61 2A 203 28.03
321 Andrew Fiser Aledo (mercer County) +63 1A 205 29.11
322 Camdyn Mcfarland Monticello +64 1A 206 29.56
323 Leighton Burcham Sullivan +67 1A 209 30.92
324 Max Foor El Paso (e.p.-gridley) +68 1A 210 31.37
325 Jacob Herd Teutopolis +69 1A 211 31.82
326 Reece Holst Orion +70 1A 212 32.27
327 Sammy Benbrook Mcleansboro (hamilton County) +74 1A 216 34.08
328 Alex Nimrick Orion +76 1A 218 34.99